Hakkımızda

Dünya üzerinde popüler kültürün parçası olmuş her kim varsa, onlarla ilgili önemli önemsiz haberleri takip edeceğiniz tek adres!

Açılışlar, davetler, galalar, defileler ve hatta sokakta bile paparazzilere malzeme sağlayan ünlü oyunculardan yönetmenlere, müzisyenlerden modacılara; özel yaşamlarına, giydikleri ve hatta giymediklerine kadar merak edebileceğiniz tüm detaylar exotto’da!

İçerik:
Site içerisinde yayınlanan tüm haber ve içeriklerin tüm hakları exotto.com’a aittir. Kaynak site adresi bildirilerek, ve yazıya link verilerek bir paragrafı aşmayacak şekilde alıntı yapılabilir. Herhangi bir yazının izinsiz tamamen kopyalanması durumunda hukuki işlem yapılacaktır.

Feragat:
exotto.com, söylentiler ve rapor edilmiş gerçeklere dayalı haberler yayınlayan dedikodu, magazin, müzik, sinema ve tv haber sitesidir. Bu sitedeki bilgiler gerçek olmayabilir. exotto.com, iddiaların geçerliliği konusunda hiçbir garanti vermez.

Notlar:
Sitede yayınlanan tüm görsel içeriğin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir. Yayınlanan görsellerden birinin veya birkaçının hak sahibiyseniz, ve yayınlanmasını istemiyorsanız lütfen İletişim sayfası üzerinden bizimle temasa geçin. Gerekli düzenlemeler en kısa sürede tamamlanacaktır.

Ekibimize katılmak ve yazar olmak için tıklayın.