Rihanna da Estetiklendi (mi ?)

Yazar: gokaan
Magazin kategorisinde 13 Ağustos 2010 Cuma tarihinde yayınlandı

Rihanna‘nın burun estetiği yaptırdığı bir süredir konuşulmaktaydı. Birazcık küçülen burnu için Rihanna açıklama yapmaktan çekinirken, yorumları Life & Style Magazine doktorlardan aldı…

New York’ta plastik cerrah olan Dr. Jennifer Walden: “Görünen o ki, Rihanna rinoplasti veya nasal bir operasyon geçirmiş. Farka bakıldığında burnun daha inceldiğini görmemek mümkün değil.” derken, Dr. Michael Fiorillo ise, “Dr. Walden’e kesinlikle katılıyorum. Burun deliklerinin küçüldüğünü ve burun köprüsünün yeniden yapılandırıldığını görebiliyorum. Kesinlikle kim yaptıysa harika bir iş çıkarmış.” dedi.

İki doktor da bu görüşlerini Rihanna’yı muayene etmeden bildirdi. O yüzden yorumu size bırakıyoruz. Sizce Rihanna burun estetiği yaptırdı mı?

Yorum Yaz

Yorumlar

 1. burc
  13 Ağustos 2010 - 01:33

  bence estetik yapilmamis ama burunundan et alinmis olabilir

 2. alkmar
  13 Ağustos 2010 - 10:38

  bencede yaptırmamış burn hep aynıydı hep şekli bile bakıldığında aynı…

 3. sezer
  16 Ağustos 2010 - 12:13

  ben tam bi rihanna hastasıyım yaptırmış olsada olmasada o benim askım.Ama yaptırmış sanki burnunda bi incelme var olsun o sonuşta dünya starı bence cok normal.onu her haliyle seviyorum… I LOVE YOU RIHANNA…..

 4. pnar
  16 Ağustos 2010 - 23:58

  yapırmamıstır bnce. makyajla çok qüzel hileler yapıyolar onlaradan biri die düşünüorm

 5. aylin
  09 Aralık 2010 - 17:32

  arkadaşlar boşuna nefes tüketmeyin basbaya belli burnunun ucunu incelttirmiş ayrıca gözleride lens hiç bir siyah o kadar da mükemmel olamaz. bizim ünlülerde yaptırıyo sonuçta