Yok Artık!

Yazar: gokaan
Magazin kategorisinde 13 Nisan 2009 Pazartesi tarihinde yayınlandı

katie_suri_tom

Tom Cruise ve Katie Holmes’in daha iki yaşında olan kızları Suri’nin eğitimine bir servet harcadığını biliyor muydunuz? Ünlü çiftin, kızları Suri’nin dersleri için şimdiye kadar harcadıkları miktar tam tamına 1 milyon dolar! İkilinin bir yakını, National Enquirer’a yaptığı açıklamada şunları söylüyor:

Tom, Suri’nin diğer çocuklardan her zaman bir adım önde olmasını istiyor. Tom ve Katie, Suri’nin çok özel bir çocuk olduğunu düşünüyorlar. Suri, Fransızca ve İspanyolca dersleri alıyor. Her hafta özel dil hocası onu ziyaret ediyor. Dans etmeyi de çok seviyor. Tom ve Katie de onu mümkün olduğunca bu konuda desteklemeye çalışıyorlar. Her gün 4 saat bale, modern dans ve step dansı dersleri alıyor. Bunun yanında özel cimnastik dersleri ve diğer spor dallarındaki aktiviteler de var…

Ve daha bitmedi! Sırada piyano ve keman dersleri var; fakat Suri’nin programı o kadar dolu o kadar yoğun ki bu derslere yer açmak için özel çaba harcamak gerekecek! İşte şimdi Suri’yi neden dışarıda oynarken görmediğimiz anlaşıldı. Peki sevgili Cruise ailesi, Suri çocukluğunu ne zaman yaşayacak?

Yorum Yaz