Diane Kruger ve Sky Ferreira, Interview Almanya’nın Kapağında!

Yazar: Buğra Levent
Moda kategorisinde 25 Mart 2013 Pazartesi tarihinde yayınlandı

INTERVIEW-GERMANY-01

Interview’un Amerika edisyonuna karşı derin bir hayranlık beslemişimdir her zaman. Son günlerde, sadık bir izleyicisi olduğum “The Carrie Diaries” te, bu hayranlığımı perçinlemede büyük bir rol oynadı, diyebilirim. Zira, ‘80’li yıllarda hüküm süren dergilerin gücüne gönderme yaparcasına, öylesine ilham veren bir dergi ortamı anlatılıyor ki, büyülenmemek imkansız.

Konumuza geri dönmek gerekirse, Interview Almanya da son aylarda kapaklarıyla iddiasını ortaya çıkaran bir dergi haline geldi kanımca. Nisan sayısı için, iki özel yüzü kapak yapmış dergi: Aktris Diane Kruger ve şarkıcı Sky FerreiraMarkus Jans ve  Hedi Slimane tarafından fotoğraflanan bu ikili,  dergiyi bir adım daha ileri taşımış.

Diane Kruger, modellikten oyunculuğa geçişini anlatmış dergiye. Modelliği taşıma konusunda aşırı mutsuz olduğu gerçeği apaçık ortadayken, 22 yaşında bir insanın mutsuz olabileceğinin nasıl mümkün olabileceğiyle yüzleşince; modellikten oyunculuğa doğru ilk  bebek adımını atmayı başarabilmiş Kruger.

Sky Ferreira da her zaman çirkin olduğunu düşünenlerdenmiş. Hatta insanların yüzüne karşı “Sevimli değilsin; ama bir bakıma iyi görünüyorsun. Tatlı bir zombiye benziyorsun.” dediklerini dahi itiraf etmiş.

Selena Gomez’den, David Bowie’ye pek çok isme yer veren dergi; bu ay fazlasıyla takdirimi kazandı!

Yorum Yaz