Kapak Kızı: Rihanna

Yazar: İlknur
Moda kategorisinde 11 Haziran 2010 Cuma tarihinde yayınlandı

Elle Magazin‘in Haziran ayında sayfaları süsleyen Rihanna dergiye ilginç açıklamalar yaptı.

Rated R Albümünün Fotoğrafları Hakkında; “Güçlü ve korkusuz ama aynı zamanda çabuk incinen güçlü bir kadını yansıtmak istedim. Her kadın savunmasız ve güçlü olabilir. Nasıl bir yarışın içinde olduğun ve yaşamının nerelerinde bulunduğun önemli değil. Her kadın inkar edilemez bir güce sahip ayrıca çok büyük bir kalbimiz var. Bu biziz.

Yeni Sevgilisi Hakkında;Bir erkek arkadaşım var. Çok mutluyum. Gerçekten kendimi çok rahat hissediyorum, ve bu ilişki sorunsuz. Karmakarışık bir hayatım var, fakat günün sonunda bu ilişki bana huzur veren tek şey. O’nunla ve ailemle konuşmak beni mantıklı kılıyor.

Hayranı Olduğu Modacılar Hakkında;Açıkçası zirvedeki moda sektöründe çok az siyah kadın var. Bunların arasında en çok saygı duyduklarımdan benimle çalışan Gucci var. Gucci için ben modayı yayan bir siyah kadınım, bu benim için büyük birşey. Kendi kıyafetleri ile dışarı çıkmaktan korkmayan modacılara saygım var.  Jean Paul Gaultier’in moda showunu izlemeye gitmiştim. Orada benden daha kalın vücutlu bir kız gördüm, güzel çekici ve etnik kültürü farklıydı. Bu beni çok heyecanlandırdı.  Ve düşündüm ki bende böyle takılabilirim.”

Bir Yıl Öncesi Hakkında;Bir yıl önce çok kararsızdım. Çünkü Chris benim en iyi arkadaşımdı. Bir gecede birden olan bu olay ikimizinde bütün hayatını değiştirdi sadece ilişkimizi değil, hayatlarımızıda. Artık bu acıyı çekmemek için sadece bu rüyadan uyanmak istiyordum. O’nunla yeniden birlikte olmayı ve O’nu kabullenmeyi çok istedim.  Sadece bu acıyı ve karışıklığı hissetmek istemiyordum. “

Yorum Yaz