“The Great Gatsby” Fragmanı Yayınlandı

Yazar: gokaan
Sinema kategorisinde 4 Nisan 2013 Perşembe tarihinde yayınlandı

The Great Gatsby

Uzun zamandır beklenen The Great Gatsby (Muhteşem Gatsby) filminin fragmanı bugün yayınlandı. Leonardo DiCaprio, Tobey Maguir , Carey Mulligan, Amitabh Bachchan ve Callan Mcauliffe gibi önemli ve başarılı oyuncuları biraraya getiren film 10 Mayıs 2013′te vizyona giriyor.

Filmin soundtrack’ında ise bir sürpriz var. Amy Winehouse‘un klasikleşen şarkısı Back to Black‘ı Beyonce bu film için yorumladı. Fragmanı izlerken şarkıdan bölümleri duyabilirsiniz..

Filmin Konusu:
The Great Gatsby (Muhteşem Gatsby) “Amerikan Rüyası” nın çöküşünü anlatır. Fakir ama hırslı olan Jay Gatsby savaş sırasında tanıdığı zengin ve güzel Daisy’i unutamaz. Savaş sonrası inanılmaz bir servet elde eden Gatsby’nin tek düşü Daisy’le birlikte olmaktır. Gatsby Daisy’nin New York, East Egg’deki villasının tam karşısına bir villa yaptırır. Komşusu Nick Carraway’in yardımı ile Daisy ile yeniden görüşmeye başlar, ama Daisy zengin Tom Buchanan ile evlidir. Daisy bir trafik kazası sonucu Tom’un metresini öldürdüğünde Gatsby’nin arabasını kullanır ve onun suçunu Gatsby üstlenir. Gastby ölen kadının kocası tarafından öldürülür. Gastby’nin evinde verdiği partilere katılan insanların ne yazık ki hiç biri cenaze törenine katılmaz.

Yorum Yaz