Charlie, Lost’a Geri mi Dönüyor?

Yazar: gokaan
Televizyon kategorisinde 6 Haziran 2009 Cumartesi tarihinde yayınlandı

dominic-monaghan

ABC kanalı bugün yayınlanmaya başlanan bir reklam ile kafaları karıştırdı. Reklamda, ABC evinde dizi yıldızları langırt oynarken karşımıza çıktılar. Charlie (Dominic Monaghan, Lost), Derek (Patrick Dempsey, Grey’s Anatomy), Jules (Courteney Cox, Cougar Town) ve Jay (Ed O’Neil, Modern Family).

Önceki sezonda dizide ölmüş olan Charlie karakterinin bu reklamda yer alması kafa karıştırma konusunda başlangıç yapmışken, reklamın son saniyelerinde Derek, Charlie’ye şaka yaparak: “Sen öldün!” diyor ve Charlie de düşünüp; “Evet, ölmüştüm!” şeklinde yanıtlıyor.

Dominic Monaghan’ın basın sözcüsü bu reklamın ardından başlayan yoğun email ve telefon trafiğine dayanamadı ve minik bir bildiri yayınladı: “Dominic, Lost’a geri dönebilir de dönmeyebilir de. İzleyiciler bekleyerek bu sorunun cevabını alacaktır.”

Bu politik cevabın ardından içimiz rahatladı mı? Hayır! Daha çok heyecan ile Lost’un son sezonunu bekliyoruz…

Bu arada Claire rolü ile izlediğimiz Emilie de Ravin‘in de dönüşü kesinleşmiş. Büyük ihtimalle son sezonda tüm oyuncuları birlikte görebileceğiz…

http://www.youtube.com/watch?v=NHo1zTJ1Ctg

Yorum Yaz

Yorumlar

 1. Emin Insel
  06 Haziran 2009 - 13:12

  Hatta dizinin finalinde bugüne kadar iyi kötü ölü diri bütün lost karakterleri bir araya gelip black smokeyide ortaya alıp kolbastı oynayacaklarmış.

 2. Mahmut
  12 Haziran 2009 - 15:15

  charlie öldü numarası yaptı ki la. o pencereden çıktı yüzeye. bizzat kendisi dedi yav

 3. abbas passenger
  09 Nisan 2010 - 19:26

  iyice cozuttular bence charlie ye falan gerenk yok