Gelecek Sezonda Televizyonda Neler Olacak?

Yazar: gokaan
Televizyon kategorisinde 19 Mayıs 2009 Salı tarihinde yayınlandı

tv

Birçok dizinin kaderi bugünlerde belli olmaya başladı. Sezon sonu reyting ve bütçeleri gözden geçiren kanallar bazı dizileri iptal ederken, bazılarını da gelecek sezon için yeniledi. İşte akıbeti belli olan diziler:

Chuck:
NBC dizinin bu sezonki performansından memnun kaldı ve 3. sezon için diziyi yenileme kararı aldı. Bildiğiniz gibi 2. sezon Chuck’ın yenilenmiş bir bilgisayar halini almadıyla sona ermişti.

Scrubs:
NBC’nin geçtiğimiz sezon iptal ettiği Scrubs, diziyi ABC’nin devralmasıyla yenilenmişti. Bu sezon da tekrar yenilenme kararı alınan Scrubs, 9. sezon ile yeniden karşımızda olacak.

My Name Is Earl:
4. sezon bittiğinde Earl’ün listesi hala kabarık ve çocukların Yengeç Adam’a ait olmadığını öğrenmiştik. Belki de beklediğimiz başka cevaplar da vardı ama NBC diziyi iptal etme kararı aldı. Yapımcılar farklı bir kanal ile anlaşmaya çalışıyor.

Samantha Who:
Bütçe sıkıntısı çeken ABC, Samantha Who dizisini yenilememe kararı aldı. Malesef gelecek sezon izleyemeyeceğiz =(

Terminator: The Sarah Connor Chronicles:
FOX kanalı geçen yıl diziden vazgeçmiş ve son bir karar ile yenileme kararı almıştı. Dizinin geleceği bu yaz vizyona girecek olan Terminator filmine bağlanmıştı. Fakat kanal filmi beklemeden diziyi iptal etme kararı aldı.

Bones:
David Boreanaz ve Emily Deschanel’in başrollerini paylaştığı ülkemizde pek rağbet görmeyen dizilerden biri olan Bones gelecek sezon için yenilenme kararı alındı ama kanal ile yapımcı firma arasındaki lisans bedeli sorunu sürüyor.

Dollhouse:
Eliza Dushku’nun başrolünde yer aldığı bu yıl 1. sezonu ile izlediğimiz Dollhouse gelecek sezon için kanal tarafından yenilendi.

Heroes:
Dizi gelecek sezon için yenilendi fakat son sezonu olacağı düşünülüyor.

Diğer diziler:
Medium ve Without a Trace gelen haberlere göre iptal edilmiş durumda. Medium yapımcıları her an farklı bir kanal ile anlaşabilirmiş.

Yorum Yaz